Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 200 προϊόντα.
Επαγγελματικές Υπηρεσίες Χύτευσης με Μήτρα Κατά Παραγγελία Χύτευση με Μήτρα Αλουμινίου Καλούπι Μετάλλου Χύτευση με Μήτρα Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων Μεταλλικά Μέρη
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων για το αυτοκίνητο
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Προσαρμοσμένο μόνιμο πετώντας αργίλιο ΠΑΧ-1 φορμών υλικό ΠΑΧ-12
| Ονομασία προϊόντος: | Αλουμίνιο για μόνιμη χύτευση καλούπιων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ακρίβειας ADC12 A390 μόνιμα μέρη μηχανών αργιλίου φορμών πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη μηχανών |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |

