Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 200 προϊόντα.
Το αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο υλικού που σχεδιάζει την ομαλή επιφάνεια τελειώνει το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου ρίψεων κύβων φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υπηρεσία ταχείας κατασκευής πρωτότυπου μολύβδου έγχυσης από κράμα Αυτοκινητοκινητόπτέρου καθρέφτη πτέρυγας βροχής κατασκευαστής καλούπιας
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Σχεδίαση βαθμίδων Σκόρπιση για βρόγχος Κατασκευή νομίσματος Στύγμα Σκηνοθεσία Αυτοκινητοβιομηχανικά εξαρτήματα Σκηνοθεσία Μεταλλικός σφραγίστης Νέος αισθητήρας κίνησης
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Αυτοκινήτων μόνιμο φορμών ρίψης ποσοστό αποτυχίας αργιλίου χαμηλό για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Λεπτός τελειώστε τη μόνιμη ζωή φορμών πυροβολισμών αργιλίου 50000-100000 ρίψης φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χαμηλό πετώντας αργίλιο φορμών συντήρησης μόνιμο που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Λεπτός τελειώστε χυτό το κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Μέρη κινητήρα Άλουμινίου Σύνθεσης Άμμου Χύτευση Κύλινδρο Σώμα Με Γκρι Σίδηρο Υλικό Μούχλας
| Ονομασία: | Κέντρο άμμου του κυλίνδρου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Ανθεκτικό χυτοσυσκευασμένο αλουμίνιο εργαλεία εξατομικευμένο καλούπι αλουμίνιο μηχανήματα εξοπλισμός κατοικία μέρη
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |

