Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 200 προϊόντα.
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας, χυτά κύβος μέρη αγροτικών τρακτέρ γεωργίας σχεδίασης πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Χυτά μέρη αγροτικών τρακτέρ γεωργίας φορμών σχεδίασης υψηλής ακρίβειας κύβος πετώντας
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Βιομηχανικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει το υψηλό ακριβές μέγεθος φορμών που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλεία χύτευσης |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Αυτοκινητικό καλούπι εξαρτημάτων αυτοκινήτου υψηλής ακρίβειας, καλούπι έγχυσης προφυλακτήρα αυτοκινήτου, προσαρμοσμένο πλαστικό καλούπι για μέρη αμαξώματος αυτοκινήτου
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Κατασκευαστής μούχλας PVC Μούχλας πλαστικής ένεσης για αυτοκινητοβιομηχανική λάμπα/μέρη
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

