Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 199 προϊόντα.
Θερμική επεξεργασία επιφάνειας ρίψης κραμάτων αργιλίου συνήθειας A356
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Κράμα αργιλίου ανοχής CT4 Yl102 που πετά τη ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή CT4 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Μούχλα Multi κοιλότητα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αυτοκινήτων χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμα μερών αυτοκινήτου αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου υλικού φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Θερμική επεξεργασία Μέρη αυτοκινήτου Τάγμα Μοτοσυκλέτα πίσω πιρούνι
| Ονομασία: | Πίσω πιρούνι μοτοσυκλέτας |
|---|---|
| Ζωή του μούχλας: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

