Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 199 προϊόντα.
OEM εργοστάσιο Υπηρεσία χύτευσης με ένεση υψηλής ακρίβειας Τμήματα χύτευσης υπό πίεση Αλουμίνιο εργαλεία χύτευσης με ένεση
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Μέρη μηχανών γεωργίας οχημάτων σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων A356.0 ZL101
| Όνομα προϊόντων: | σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
EPS αλουμινίου βαλβίδων σφαιρών EPS υλική ISO 9000 φορμών αφρού θερμική επεξεργασία
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Τύπος:: | EPS φόρμα αφρού |
EPS υλική ISO 9000 φορμών υψηλής ακρίβειας αλουμινίου θερμική επεξεργασία
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
| Είδος:: | EPS φόρμα αφρού |
Μείωση της πίεσης του καβούκις Χάλυβα χύτευσης χύτευσης θερμικής επεξεργασίας
| Ονομασία: | Σχήμα χύτευσης υπό πίεση |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο A380 |
| Προϊόν: | Κέλυφος μειωτή |
Υλική μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση φορμών άμμου ρίψης κραμάτων αργιλίου αυτοκινήτων υλικού
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων πίεσης, μόνιμη ρίψη φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Eps ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου μερών αυτοκινήτου A360 5052 φόρμα
| Όνομα: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
Εργαλεία Σκηνοειδών Αλουμινίου Σκηνοειδών Σκηνοειδών Σκηνοειδών CNC Υπηρεσία Σκηνοειδών πλαστικών
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |

