Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 199 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής επίδοσης η κύβος με την ομαλή επιφάνεια τελειώνει
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Ανθεκτικό τραχύ σχέδιο κραμάτων αργιλίου σκονών χυτό επίστρωμα Adc12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής επίδοσης κύβος με το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Φόρμα πετώντας και επεξεργαμένος στη μηχανή υπηρεσίες 3mm κιβωτίων ταχυτήτων άμμου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Eps φορμών μηχανών προσαρμογής εξωτερική σχηματοποίηση αφρού για το ατμόπλοιο
| Όνομα: | Εξωτερική φόρμα μηχανών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ατμόπλοιο |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Επαγγελματικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει την υψηλή υψηλή ακρίβεια ανοχής κατεργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Επεξεργασία CNC Χύτευση κράματος αλουμινίου Κεφαλή κυλίνδρου Θερμική επεξεργασία μούχλας
| Ονομασία: | Σήμα κεφαλής κυλίνδρου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη κινητήρα |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πετώντας αργίλιο φορμών υλικού μόνιμο για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

