Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 199 προϊόντα.
Αντίσταση διάβρωσης φορμών κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής επίδοσης με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Επαγγελματική κύβων ρίψεων φορμών διάβρωσης αποδοτικότητα παραγωγής αντίστασης υψηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής επίδοσης
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, φόρμα αλουμινίου που κάνουν τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας υψηλής επίδοσης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

