Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 199 προϊόντα.
Adc6 θερμική επεξεργασία μερών αυτοκινήτου φορμών ρίψεων μετάλλων κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή αργιλίου ρίψης φορμών υψηλής επίδοσης μόνιμη
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμες ρίψεων συνήθειας για το κεφάλι κυλίνδρων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Αξιόπιστη επαναχρησιμοποιήσιμη κατοικία μηχανών μοτοσικλετών φορμών ρίψεων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Κρύα φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου αιθουσών πυκνά 3mm
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Μέρη μηχανημάτων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου ADC10 ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Αντιδιαβρωτικό μετάλλων ρίψεων πετώντας αργίλιο κεριών φορμών χαμένο χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένο χυτήριο πετώντας αργίλιο κεριών |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

