Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting molds anti corrosion ] αγώνας 200 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου απόδειξης διάβρωσης κύβος των δυναμικών κύβων και των ανόργανων κιβωτίων πυρήνων διαδικασίας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
Χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για τα μέρη μηχανημάτων
| όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής διάρκειας ζωής πυροβολισμών
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων υψηλής ακρίβειας 50000 διάρκεια ζωής πυροβολισμών με το σχέδιο σχεδίασης
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, φόρμες ρίψεων συνήθειας που συγκεντρώνονται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει την κατεργασία ακρίβειας ρίψης φορμών για το μέταλλο
| Όνομα Προϊόντος: | Υδροθάλαμος |
|---|---|
| Τύπος φορμών: | Καυτό/κρύο κιβώτιο πυρήνων |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Το αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο υλικού που σχεδιάζει την ομαλή επιφάνεια τελειώνει το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

