Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 936 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο Αλουμίνιο βαρύτητα πεθαίνει χύτευση μόνιμο καλούπι χύτευση χαμηλής πίεσης χύτευση κράματος αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
HRC45 ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου για τα βιομηχανικά έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Σειρά προϊόντων: | Βιομηχανικός, έπιπλα |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής ακρίβειας ADC12 ADC10
| Όνομα προϊόντων: | Μέρη μηχανημάτων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Υψηλή ακρίβεια |
Μετριάζοντας ανοπτώντας θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM |
|---|---|
| ODM COEM: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Προϊόντα ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής ακρίβειας NAK80 H13
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα: | Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων υψηλότερη παραγωγή |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
CNC ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου GB15115-94 Lm25 κατεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Θαλάσσιο υλικό μερών κατασκευής ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου συνήθειας A365
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων Adc12 4mm πάχος τοίχων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |

