Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 936 προϊόντα.
Ανοχή 0.03mm χαμηλής πίεσης προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου επιστρώματος ADC12 σκονών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
| Υλικό: | Αργίλιο ADC12 |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Βιομηχανικά ανταλλακτικά επίπλων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Κρύα δρομέων αλουμινίου κύβων ρίψεων ελαφριά μέρη μοτοσικλετών προϊόντων αυτόματα
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου Hpdc Pdc που σχεδιάζει τη χαμηλή πίεση
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χαμηλή πίεση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Το οπίσθιο τμήμα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου θερμικής επεξεργασίας τοποθετεί τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

