Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 936 προϊόντα.
Ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου μετάλλων 500000-1000000
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής επίδοσης
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Οδηγημένη ελαφριά κατοικία ρίψεων κύβων πίεσης αργιλίου μερών αυτοκινήτου al6061
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κύβων πίεσης αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Al6061, yl102 |
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
Ανθεκτική αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Λεπτός τελειώστε τη ζωή φορμών πυροβολισμών ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Μόνιμη υψηλή ακρίβεια φορμών ρίψεων κύβων πίεσης υποβολής σε ανοδική οξείδωση A356
| Όνομα προϊόντων: | A356 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Τυποποιημένη ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου επιχρωμίωσης DME LKM
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη υψηλών κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Επιχρωμίωση |

