Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 939 προϊόντα.
Θαλάσσια μέρη ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου Adc12 A357 Astm B108 A380
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Εφαρμογή: | Υλικό μετάλλων, αυτοκίνητο |
Άλουμινίου Πίεση Die Casting Mold κύριο σώμα κρύο πυρήνα κουτί
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Αλουμίνιο A380 |
| προϊόν: | Κουτί ψυχρού πυρήνα κύριας μονάδας |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
Eps ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου μερών αυτοκινήτου A360 5052 φόρμα
| Όνομα: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
Κατασκευαστής καλούπιας υψηλής ακρίβειας που παράγει καλούπια χύτευσης με θραύση από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Λογισμικό σχεδιασμού: | CAD |
| Τύπος σχεδίασης: | 3D.STP. STEP. IGS. PRT. |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
H13 σχέδιο STEP IGS προϊόντων ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Demoulding: | αυτόματος |
Αλουμινίου πίεση πεθαίνει χύτευση καλούπις πλανητική τροχιά πίσω στερέωμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Πλανητικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Πίσω θήκη του εξοπλισμού |
Αυτοκίνητα τμήματα ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου Adc12 A325
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
Cnc που επεξεργάζεται τη ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου για τα μέρη αυτοκινήτου στη μηχανή
| Βάρος: | 1-100kg |
|---|---|
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |

