Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium material die casting ] αγώνας 936 προϊόντα.
Το πρόστιμο φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου HRC45 ZL104 τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μέρη αυτοκινήτου αυτοκινήτων προϊόντων ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών A380 μετάλλων
| Όνομα προϊόντων: | προϊόντα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ηλεκτρικά τμήματα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου επένδυσης Al6061
| Όνομα προϊόντων: | Τμήματα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υπηρεσία χύτευσης πεπιεσμένου μετάλλου από αργίλιο από ανοξείδωτο χάλυβα Σχήματα κράματος ψευδαργύρου για εξαρτήματα πεπιεσμένου χύτευσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία (αν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων CNC που επεξεργάζονται τη θερμική επεξεργασία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τα προϊόντα αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc3 A380 υποβάλλουν σε ανοδική οξείδωση
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Κρύα επιφάνεια θερμικής επεξεργασίας φορμών ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |

