Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 535 προϊόντα.
Φόρμες ρίψεων μετάλλων κύβων HRC45 κεφαλιών κυλίνδρων μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτοκινητική φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ανταλλακτικών ZL104
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ZL104 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής αφρός Al EPS που φορμάρει 50,000-100,000 πυροβολισμούς
| Όνομα προϊόντων: | EPS σχηματοποίηση αφρού |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Υψηλής αντοχής |
Προϊόντα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στροφέων LKM FUTA που προσαρμόζονται
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Βάση: | LKM FUTA |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Καυτή/κρύα φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων κιβωτίων πυρήνων για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση άμμου |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

