Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 535 προϊόντα.
Η αξιόπιστη ομαλή επιφάνεια ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αλουμινίου τελειώνει
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| διαδικασία: | Casting |
| πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων για το αυτοκίνητο
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Φόρμα αλουμινίου χαμηλής πίεσης που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Ζωή φορμών πυροβολισμών φορμών ρίψεων κύβων πίεσης cOem 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Υψηλό ακαμψίας μόνιμο φορμών κύβων ρίψεων εργαλείων ποσοστό αποτυχίας σχεδίου χαμηλό
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου A360 A380 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
A356 επεξεργασμένη στη μηχανή CNC στίλβωση επιστρώματος σκονών ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Επεξεργασμένη στη μηχανή CNC ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

