Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 526 προϊόντα.
Χαμηλές φόρμες ρίψεων αργιλίου ποσοστού αποτυχίας για τα προϊόντα απορριμμάτων κύβων κραμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Φόρμα αλουμινίου μερών μηχανών που κάνει από τη βαρύτητα που πετά τη χαμηλή ρίψη Presuree
| Όνομα Προϊόντος: | φραγμός κυλίνδρων |
|---|---|
| Τύπος: | χύτευση βαρύτητας |
| Σειρά προϊόντων: | υλικό, αυτοκίνητο |
Χαμηλή πίεση τμημάτων ρίψεων κύβων αλουμινίου Adc12 A356
| Όνομα προϊόντων: | Τμήματα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Θαλάσσιο υλικό μερών κατασκευής ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου συνήθειας A365
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Adc6 θερμική επεξεργασία μερών αυτοκινήτου φορμών ρίψεων μετάλλων κραμάτων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Μέρη Motocycle Sapre προϊόντων ρίψεων κύβων αργιλίου θερμικής επεξεργασίας A356 T6
| όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Εφαρμογή: | Υλικό μετάλλων, αυτοκίνητο |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων χαμηλής πίεσης για Diecast τα κράμα προϊόντα Eco φιλικό
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Αντίσταση διάβρωσης φορμών κεφαλιών κυλίνδρων υψηλής επίδοσης με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| διαδικασία: | χύτευση βαρύτητας |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |

