Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ lost foam casting aluminum alloy ] αγώνας 535 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Πετώντας γυαλίζοντας ISO 9001 φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου βαρύτητας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Μετριάζοντας ανοπτώντας θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου ODM |
|---|---|
| ODM COEM: | ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Άσπρος σίδηρος πίεση πετσέτα χύτευσης τετρακύλινδρο μπλοκ
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια,καλύτερη αντοχή στην τράβηξη,υψηλότερη παραγωγή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένα |
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Σχήματα από αφρό EPS ακριβείας Προσαρμοσμένα Σχήματα με πιστοποίηση ISO9001
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
CNC που επεξεργάζεται τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Καινοτομία εξατομικευμένη φθηνή αλουμίνιο αυτοκινητικά εξαρτήματα επενδύσεις χύτευση πεθαίνει χύτευση μέρη καλούπια
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
CNC Προσαρμοσμένο Αλουμινίου EPS Φόμιμο Τάγμα Επεκτάσιμο Πολυστυρένιο EPS Τάγμα Ψαροκουτί
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |

