Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 596 προϊόντα.
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών αυτοκινήτου >3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Ακρίβεια που επεξεργάζεται χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου, φόρμα Eco υψηλής ακρίβειας φιλικό στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Τμήματα αυτοκινήτων Εργαλεία Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό φορμών: | 738H |
Προσαρμοσμένο κράμα αλουμινίου ακρίβεια πεθαίνει χύτευση σφυρηλατηρίου μηχανήματα μέρος καλούπι κατασκευαστής στεγασμάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μετάλλων, χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Το προσαρμοσμένο πρόστιμο φορμών ρίψεων μετάλλων σχεδίου τελειώνει για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Χυτό κύβος αργίλιο προσαρτημάτων που σχεδιάζει το προσαρμοσμένο χρώμα 100000 ζωή φορμών πυροβολισμών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις: | πελάτης που απαιτείται |

