Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 615 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου απόδειξης διάβρωσης κύβος των δυναμικών κύβων και των ανόργανων κιβωτίων πυρήνων διαδικασίας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
Υπηρεσία χύτευσης πεπιεσμένου μετάλλου από αργίλιο από ανοξείδωτο χάλυβα Σχήματα κράματος ψευδαργύρου για εξαρτήματα πεπιεσμένου χύτευσης
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία (αν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Τμήματα χύτευσης αυτοκινήτων από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου τετρακύλινδρο μπλοκ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τμήματα τροχών |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλό ποσοστό αποτυχίας ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |

