Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 603 προϊόντα.
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Επαγγελματικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει την υψηλή υψηλή ακρίβεια ανοχής κατεργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλή διαρροής καλή ακαμψία φορμών ρίψεων αργιλίου συνόλων επαναχρησιμοποιήσιμη για το μέρος αυτοκινήτου
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο, μέρη μηχανών, φόρμα μερών αυτοκινήτου |
Υψηλή ακρίβεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου φορμών σωμάτων αντλιών για τα μέρη αυτοκινήτου
| διαδικασία: | Die ακριβείας Casting |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, φόρμες ρίψεων συνήθειας που συγκεντρώνονται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Λεπτός τελειώστε τη ζωή φορμών πυροβολισμών ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου υλικού για τα αυτοκινητικά μέρη ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Γεφυρών σωλήνων αλουμινίου κύβων ρίψεων ομαλή επιφάνεια σχεδίου φορμών τραχιά
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Επαγγελματική κύβων ρίψεων φορμών διάβρωσης αποδοτικότητα παραγωγής αντίστασης υψηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Το αξιόπιστο χυτό κύβος αργίλιο υλικού που σχεδιάζει την ομαλή επιφάνεια τελειώνει το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματη |
|---|---|
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |

