Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ durable aluminum die casting mold ] αγώνας 603 προϊόντα.
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Λεπτός τελειώστε χυτό το κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Τα αξιόπιστα μέρη αυτοκινήτου ρίψεων κύβων φορμάρουν την ομαλή επιφάνεια τελειώνουν το ISO 9001
| Demoulding: | Αυτόματος |
|---|---|
| Ζωή φορμών: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου πινάκων κυμάτων που συγκεντρώνεται εύκολα
| Διαμόρφωση κατάστασης λειτουργίας: | Die Casting |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Όνομα Προϊόντος: | χυτή παραγωγή φορμών αργιλίου κύβος |
Αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής επίδοσης
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μόνιμα A356 ODM βιομηχανικά μέρη επίπλων φορμών ρίψεων κύβων πίεσης cOem
| Όνομα προϊόντων: | A356 φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A356 A360 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Εύκολα συγκεντρωμένη μόνιμη φόρμα, σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων για το αυτοκίνητο
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
ADC12 φόρμες ρίψεων μετάλλων αλουμινίου με το επίστρωμα σκονών
| Λέξεις κλειδιά προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό: | ADC12 αλουμίνιο |
Το προσαρμοσμένο πρόστιμο φορμών ρίψεων μετάλλων σχεδίου τελειώνει με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Αυτοκινητικά ανταλλακτικά Custom Die Cast Aluminum Part
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

