Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 889 προϊόντα.
τρισδιάστατη EPS σχεδίων πιστοποίηση φορμών ρίψεων αλουμινίου ISO9001
| Αριθμό μοντέλου: | Φόρμα |
|---|---|
| προϊόν: | EPS φόρμα ρίψεων αλουμινίου |
| Υλικό: | Αργίλιο |
Η χαμένη CNC αφρού ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | CNC φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Lost Foam Casting |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Επί παραγγελία EPS φόρμες ρίψεων μετάλλων 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Τύπος: | Επί παραγγελία |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Δεύτερος άξονας πίσω κάλυψη ρυμουλκούμενου φορτηγού και ανταλλακτικών αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Το δεύτερο άξονα πίσω κάλυμμα ρουλεμπορίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
738H Μεταλλικά καλούπια χύτευσης για κυλινδροκεφαλές με CNC ακρίβεια
| Ονομασία προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό μούχλα: | 738H |
| Κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
Αυτοκινητικό καλούπι εξαρτημάτων αυτοκινήτου υψηλής ακρίβειας, καλούπι έγχυσης προφυλακτήρα αυτοκινήτου, προσαρμοσμένο πλαστικό καλούπι για μέρη αμαξώματος αυτοκινήτου
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Κατασκευαστής μούχλας PVC Μούχλας πλαστικής ένεσης για αυτοκινητοβιομηχανική λάμπα/μέρη
| Ονομασία: | Καλούπι Πλαστικής Έγχυσης |
|---|---|
| Mold Life: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Κατεργασία με θερμοκρασία |
Υψηλή ακρίβεια που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

