Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 879 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο αλουμίνιο OEM Cast Part Auto Product Alloy Die Casting Accessories
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Πετώντας κατοικία μηχανών μερών ρίψεων κύβων αργιλίου συνήθειας μερών αργιλίου cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας μηχανών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Κατασκευαστής εξαρτημάτων αυτοκινήτου OEM Αλουμινίου πεταμένα με έλαση εξαρτήματα Υπηρεσία Συλλεκτικών προϊόντων πεταμένα με έλαση
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
OEM Προσαρμοσμένο χύτευση αλουμινίου ηλεκτρικού κινητήρα Σώμα αλουμινίου χύτευση αυτοκινήτων / ανταλλακτικών αυτοκινήτων / κινητήρα / αντλία / εξαρτήματα κινητήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Δυνατό προσαρμοσμένο αλουμινένιο κράμα χύτευσης υδρατλικής αντλίας
| Ονομασία: | Σώμα αντλίας νερού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
High Precision Custom Aluminum Die Casting Mold for Metal Parts
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Προσαρμοσμένη χύτευση από κράμα αλουμινίου για μπλοκ κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μέρη κινητήρων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

