Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 879 προϊόντα.
Ανοχή 0.010.05mm κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου για αυτοκινητικό ιατρικό
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Ανοχή: | Ανοχή 0.010.05mm |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλή φόρμα αλουμινίου φορμών ρίψεων συνήθειας συντήρησης που κάνει τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υψηλού επιπέδου μόνιμο προσαρμοσμένο μέγεθος φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων υψηλότερη παραγωγή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής ακρίβειας για την ηλεκτρονική, έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτόματος |
Μέρη μηχανημάτων φορμών ρίψεων μετάλλων αργιλίου ADC10 ADC12 A380
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
A356 διαδικασία ρίψης μετάλλων ρίψης κραμάτων αργιλίου ακρίβειας
| Τύπος προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Υλικό: | A356 |
Χαμηλής πίεσης χύτευση αλουμινίου κράματος χύτευση πλεονέκτημα πεταλούδας
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση Σχηματισμός Σκουπί πεταλούδας |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Κουτί μετατροπής χαμηλής πίεσης μεσαία στερέωση αλουμινίου χύτευσης με ζύμωση
| Ονομασία του προϊόντος: | Μεσαία στερέωση του κιβωτίου ταχυτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χύτευση χαμηλής πίεσης από κράμα αλουμινίου Συσκευές αυτοκινήτων Κεφάλαιο κινητήρα
| Ονομασία προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή: | Τμήματα αυτοκινήτων |
Πίσω στεγασμός Μούχλας Αλουμίνιο πετάξτε πετάξτε επιφάνεια Φινίρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλασματόζωο πίσω |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |

