Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 889 προϊόντα.
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής 50000 EPS διάρκειας ζωής πυροβολισμών μετάλλων φορμών ρίψεων
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν την υψηλή εκτατή δύναμη
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Φόρμα σώματος βαλβίδων όλκιμύ/φαιού σιδήρου με το χαμένο σχέδιο Muold διαδικασίας ρίψης αφρού ρίψεων κύβων
| Όνομα Προϊόντος: | Σώμα βαλβίδων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν την ομαλή επιφάνεια να τελειώσει
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
50000-100000 χαμένη πυροβολισμοί αφρού ρίψη αφρού φορμών χαμένη H13
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Λειτουργία: | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα μετάλλων |
Καυτή οικιακή συσκευή φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου δρομέων A360
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
EPS μηχανημάτων κατασκευής φόρμες ρίψεων μετάλλων 50,000-100,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
ADC12 πολλαπλάσια κοιλότητα φορμών ρίψεων κύβων πίεσης Al, κοιλότητα μονάδων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης Al |
|---|---|
| Υλικό: | ADC12 Al |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |

