Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 889 προϊόντα.
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Υψηλής αντοχής φόρμες ρίψεων αφρού Motot χαμένες κατοικία για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | EPS κατοικίας Motot φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Αυτοκίνητη φόρμα κατοικίας μηχανών ανταλλακτικών από το χαμένο αφρό που πετά το ODM cOem
| Όνομα προϊόντων: | EPS κατοικίας Motot φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
ISO9001 4 χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού κεφαλιών κυλίνδρων φόρμα για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Κάθετη χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών για τον αυτόματο φορμάροντας εξοπλισμό γραμμών
| Ονομασία προϊόντος: | Κάθετος-χωρισμένη φορμάροντας φόρμα γραμμών |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή φορμών: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Κουτί κινητήρα Αλουμινίου χύτευσης πεπιεσμένου καλού
| Ονομασία του προϊόντος: | Κατοικία μηχανών |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υποκαθάρισμα μεταφοράς οχήματος με μολύβι αλουμινίου για ανταλλακτικά αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | Υπαρχία |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μέρη κινητήρα Μηχανοκίνητο κύλινδρο κεφαλή Τύπος Αλουμίνιο
| Ονομασία προϊόντος: | Κεφάλι κυλίνδρων μοτοσικλετών |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη χύτευση άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Άλλειψη αφρού από κράματα αλουμινίου για τα μέρη αντλιών κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Καλούπι αφρού Lost Foam V Method EPS Mold Aluminum Hole Vent Plug 10mm
| Όνομα προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |

