Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 889 προϊόντα.
Χαμένος υψηλή ακρίβεια αφρός που πετά EPS το υψηλό ακριβές μέγεθος φορμών φορμών αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Καλούπι αφρού EPS |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Λεπτός τελειώστε την υψηλή εκτατή δύναμη φορμών αργιλίου συνήθειας για τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμηλό αργίλιο φορμών μερών αυτοκινήτου συντήρησης που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία ρίψης στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Eps σώματος βαλβίδων πεταλούδων cOem αφρός που φορμάρει την υψηλής αντοχής χαμηλή συντήρηση
| Όνομα Προϊόντος: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Mould Ζωή: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής αντοχής \ ανθεκτικό |
Μακρά ζωή που χρησιμοποιούν την υψηλή αποδοτικότητα παραγωγής φορμών ρίψεων μετάλλων συνήθειας
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού σώματος βαλβίδων πεταλούδων, EPS φόρμα
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | Υψηλής αντοχής \ ανθεκτικό |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Καλούπι αφρού EPS |
| Υπηρεσία: | ODM COEM \ |
Υψηλό κατεργασίας ανοχής πίεσης κύβων ρίψεων πάχος τοίχων φορμών μέσο >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μερών μηχανημάτων, φόρμα αλουμινίου που κάνει το τραχύ σχέδιο
| Υλικό φορμών: | EPS |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Βιομηχανική φόρμα υψηλής ακρίβειας, φόρμα αλουμινίου που κάνει για το μέρος μηχανημάτων
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
Ακρίβειας σχεδίασης άριστη χημική σταθερότητα φορμών ρίψεων σχεδίου ασημένια
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |

