Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 895 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου απόδειξης διάβρωσης κύβος των δυναμικών κύβων και των ανόργανων κιβωτίων πυρήνων διαδικασίας
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
Χαμένη EPS ρίψη σχήματος αφρού για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
OEM Αλουμινίου Die Casting Mold Gearbox Housing Εξωτερική θήκη ή περίβλημα
| Ονομασία του προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου cOem |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Τυποποιημένο αλουμινένιο πλευρικό κάλυμμα κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Κάλυψη πλευρικής πλευράς του κινητήρα |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Αλουμινίου εξαρτήματα αυτοκινήτων Σχήμα βαλβίδας σώμα αυτόματο σύστημα μετάδοσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κεφάλαιο 7 |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη χύτευση άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Μηχανή Shell Αλουμίνιο βαρύτητα πεταμένα πεταμένα LPDC Automotive πεταμένα πεταμένα
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Κουτί στερέωσης Αλουμινίου Σχήμα χύτευσης με πεδίο CNC
| Ονομασία προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Οπίσθια κύρια μειωτική στερέωση χύτευσης πετσέτας χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κουτί πίσω κύριο μειωτή |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Σκηνοθεσία κεφαλής κυλίνδρου 4 κυλίνδρων Αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | 4 κύλινδροι |
|---|---|
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Τμήματα αυτοκινήτων Σχεδιασμός καλούπιων κατασκευαστής Προσαρμογή υπηρεσία Τμήματα αυτοκινήτων ABS υψηλής ακρίβειας χύτευση
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

