Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 931 προϊόντα.
Κρύα φόρμα αλουμινίου κιβωτίων πυρήνων που κάνει, τραχύ σχέδιο φορμών ρίψεων συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου υψηλής επίδοσης
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλές φόρμες ρίψεων συνήθειας συντήρησης, φόρμα αλουμινίου που κάνουν τη θερμική επεξεργασία
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Λεπτός τελειώστε χυτό το κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Επαγγελματική φόρμα υψηλής ακρίβειας συνήθειας με CNC που επεξεργάζεται το ISO 9001 στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Χυτή κύβος μερών αυτοκινήτου εκφόρτωση φορμών φορμών κατάλληλη για τα μέρη μηχανημάτων
| όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Οπίσθιο υποστήριγμα αργιλίου φορμών ρίψεων κύβων πίεσης μερών ADC12 A380 αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | Αυτοκίνητη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης μερών |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Σειρά προϊόντων: | φως, βιομηχανικό, έπιπλα |
Χαμηλής πίεσης κύβων ρίψεων μπροστινό υποστήριγμα αργιλίου φορμών χυτό
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A380 A413 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πυροβολισμένα κράματα αλουμινίου κεφαλής κυλίνδρου για Chevy Ford Jeep
| Ονομασία του προϊόντος: | Άλλοι τύποι αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Εφαρμογή: | Τσέβυ Φορντ Τζιπ |

