Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 895 προϊόντα.
Πετώντας εργαλεία μετάλλων σφυριών επικεφαλής, ομαλή επιφάνεια σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| όνομα: | OEM/ODM ρίψη κύβων αργιλίου εργοστασίων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αυτόματη |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Υψηλή εκτατή δύναμη φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου κατοικίας κιβωτίων ταχυτήτων τρακτέρ
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια Καλύτερη εκτατή δύναμη ρίψεων |
Φόρμα πλινθωμάτων αργιλίου cOem, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προϊόν: | Όχημα καλούπι |
| διαδικασία: | Casting |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, σχέδιο εργαλείων ρίψεων κύβων για το αυτοκίνητο
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Χαμένη ρίψη αργιλίου αφρού ODM cOem η Shell για τη αυτοκινητοβιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | Forklift ανταλλακτικά |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Τα μέρη αυτοκινήτου αργιλίου υψηλής επίδοσης φορμάρουν την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

