Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 895 προϊόντα.
Αυτοκινήτων μόνιμο φορμών ρίψης ποσοστό αποτυχίας αργιλίου χαμηλό για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Φόρμες ρίψεων συνήθειας θερμικής επεξεργασίας, χαμηλή συντήρηση φορμών ρίψεων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Λεπτός τελειώστε τη μόνιμη ζωή φορμών πυροβολισμών αργιλίου 50000-100000 ρίψης φορμών
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επαγγελματική κύβων ρίψεων φορμών διάβρωσης αποδοτικότητα παραγωγής αντίστασης υψηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμηλό πετώντας αργίλιο φορμών συντήρησης μόνιμο που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Όλκιή σιδήρου φόρμα αλουμινίου άμμου πετώντας που κάνει το προσαρμοσμένο σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμα μερών αυτοκινήτου χαμηλής πίεσης, μόνιμη ρίψη αφρού φορμών χαμένη ρίψη
| Όνομα προϊόντων: | ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Φόρμες ρίψεων αργιλίου cOem Diy, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| διαδικασία: | Casting |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Σαν επιλογή των πελατών |
Επαγγελματική κύβων ρίψεων φορμών διάβρωσης αποδοτικότητα παραγωγής αντίστασης υψηλή
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

