Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ custom aluminum oem cast part ] αγώνας 889 προϊόντα.
Χαμένη θερμική επεξεργασία φορμών αφρού μερών οχημάτων αλουμίνιο
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Τύπος: | Μέρη οχημάτων |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμένα αυτοκίνητα ανταλλακτικά αργιλίου φορμών αφρού και EPS φορμών αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού του /EPS αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Φόρμες ρίψεων μετάλλων για προσαρμοσμένη τη χυτήριο μετάλλων μερών ρίψη κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένη αντιδιαβρωτική θερμική επεξεργασία φορμών ρίψεων μετάλλων μεγέθους
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Ρίψη και φόρμες κραμάτων αργιλίου με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο σχέδιο που κάνει τις φόρμες για το μέταλλο που πετούν την ομαλή επιφάνεια να τελειώσει
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Πετώντας φόρμες ρίψεων άμμου κραμάτων αργιλίου του ISO του κεφαλιού κυλίνδρων για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Κρύα φόρμα ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου αιθουσών πυκνά 3mm
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
ODM θερμικής επεξεργασίας που στεγάζει τη φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης 3mm
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Θαλάσσιο υλικό μερών κατασκευής ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου συνήθειας A365
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |

