Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 1.000.000 πυροβολισμών αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου χαμηλής πίεσης αυτόματο Demoulding
| Όνομα: | Μεγάλη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Προσαρμοσμένη θερμική επεξεργασία συνημμένων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου LKM
| Όνομα: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου LKM |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Aluminum Alloy Gravity Casting Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Φόρμα ρίψεων άμμου βαρύτητας μερών κιβωτίων ταχυτήτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων άμμου βαρύτητας φραγμών κυλίνδρων cOem για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Σχήμα χύτευσης με πεταμένα πετάγματα υψηλής ακρίβειας για την οπίσθια στερέωση
| Ονομασία προϊόντος: | Σχήμα χύτευσης υπό πίεση |
|---|---|
| Υλικό: | Adc12 A380 |
| Ποικιλία προϊόντων: | οπίσθια στερέωση |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου A360 A380 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |

