Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
Χαμηλής πίεσης κύβων ρίψεων μπροστινό υποστήριγμα αργιλίου φορμών χυτό
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | A380 A413 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ελαττωματική βαρύτητα χαμηλής πίεσης
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Φόρμες ρίψεων αργιλίου cOem Diy, σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων για τη φόρμα οχημάτων
| διαδικασία: | Casting |
|---|---|
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Χρώμα: | Σαν επιλογή των πελατών |
OEM Metal Part Custom CNC Aluminium Metal Injection Molding Parts Die Casting Mold Κάνετε
| Ονομασία του προϊόντος: | Σχήματα χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Κατοικία μηχανών αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc12 A380 Lpdc
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Σκόνη που ντύνεται |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Πετώντας εργαλεία μετάλλων χαμηλής πίεσης κραμάτων αργιλίου με τη διαδικασία ρίψεων κύβων
| Προϊόν Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη: | Ναί |
| Σειρά προϊόντων: | Μέρη αυτοκινήτου, μοτοσικλέτα |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση πέφτοντας φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου 10000 πυροβολισμών
| Τύπος: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |

