Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
A356 επεξεργασμένη στη μηχανή CNC στίλβωση επιστρώματος σκονών ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Επεξεργασμένη στη μηχανή CNC ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επεξεργασμένη στη μηχανή επιφάνεια συνήθειας ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου χαμηλής πίεσης η Cnc τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | επεξεργασμένη στη μηχανή cnc ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου ανταλλακτικών LM20
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου CT3 CT9
| ΟΝΟΜΑ: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη άμμου μερών αυτοκινήτου ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου A413 ZL101
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Θερμική επεξεργασία ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου μερών ADC5 ADC10 αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Μέρη αυτοκινήτων |
Χυτά και σφυρηλατημένα μηχανικά μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης ADC12 ADC10 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 ADC10 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Μαύρο υλικό ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου μετάλλων πολυ NAK80 S136 2316
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Die Casting Manufacturers Precision Custom Aluminum Gravity Die Casting Housing Service Magnesium Zinc Alloy Die Casting Parts
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |

