Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ cnc machined aluminum gravity die casting ] αγώνας 207 προϊόντα.
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Το οπίσθιο τμήμα φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου θερμικής επεξεργασίας τοποθετεί τα μέρη αυτοκινήτου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
CNC που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου μερών αυτοκινήτου στη μηχανή
| ΟΝΟΜΑ: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | κράμα αλουμινίου |
| Υπηρεσία: | ODM cOem που προσαρμόζεται |
Προσαρμοσμένο υποστήριγμα ένα φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου υπηρεσία στάσεων
| Όνομα προϊόντων: | Υποστήριγμα φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Προϊόν: | Προσαρμοσμένος |
Συνέλευση Subframe σχεδίου φορμών ρίψεων κύβων πίεσης οχημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Προϊόν: | Συναρμολόγηση υποπλαισίου |
Κουτί ψυχρού πυρήνα χαμηλής πίεσης από αλουμίνιο πετρελαίου χύτευσης πετρελαίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Χύτευση πεπιεσμένου αλουμινίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ξεκαλούπωμα: | Αυτοματοποιημένο |

