Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould spare parts ] αγώνας 101 προϊόντα.
Αυτοκινητικές φόρμες ρίψεων αλουμινίου αφρού ανταλλακτικών χαμένες HRC45
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Ρίψη και φόρμες κραμάτων αργιλίου με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αλουμινίου κραμάτων άμμου πετώντας φόρμα μετάλλων βαρύτητας πετώντας για αυτόματα ανταλλακτικοντα πετώντας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Το προσαρμοσμένο πρόστιμο φορμών ρίψεων μετάλλων σχεδίου τελειώνει για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χαμένος ODM cOem φορμών ρίψεων αφρού φορμών ανταλλακτικών μηχανημάτων μεταλλείας EPS
| Όνομα: | Φόρμα ανταλλακτικών μηχανημάτων μεταλλείας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλα τα είδη |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
Χυτό κύβος αργίλιο cOem που σχεδιάζει το προσαρμοσμένο σχέδιο για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Χυτό κύβος αργίλιο cOem που σχεδιάζει το προσαρμοσμένο σχέδιο για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Ανθεκτικές φόρμες ρίψεων μετάλλων, φόρμα υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Έγχυση IATF 16949 ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Προσαρμοσμένες ανταλλακτικά και φόρμες κραμάτων αργιλίου πετώντας για τη αυτοκινητοβιομηχανία με τη χαμένη διαδικασία ρίψης αφρού
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Μέταλλο |
| Υλικό προϊόντων: | Κράμα αλουμινίου |

