Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould spare parts ] αγώνας 101 προϊόντα.
OEM Υψηλής ακρίβειας αλουμινίου χύτευσης χύτευσης καλούπις χαμηλής πίεσης κρύος θάλαμος χύτευσης ψευδαργύρου / κράμα αλουμινίου εξαρτήματα αυτοκινήτων
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Αλουμινίου πεταμένο πεταμένο παράθυρο μοχλός χειριστή χαμηλής πίεσης πεταμένα μηχανήματα πλούσης
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Τμήματα από αλουμίνιο χύτευσης χύτευσης χύτευσης
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου συνήθειας |
|---|---|
| QC σύστημα: | 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή, ποσοστό OK προϊόντος 99,8% |
| Σχεδίαση: | Παρέχεται από τον πελάτη, ή σχεδιάζεται σύμφωνα με το δείγμα |
Ανθεκτική αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Ανθεκτικό αυτόματο μόνιμο πετώντας αργίλιο φορμών για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα Προϊόντος: | DIE Casting Mould |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματη |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Ενιαία φόρμα ρίψεων αργιλίου κοιλοτήτων A380 A360 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο A380 A360 ADC12 |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
A380 A360 αργιλίου κραμάτων κύβων αυτόματα ανταλλακτικά κοιλοτήτων ρίψεων ενιαία
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 A360 ADC12 |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

