Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould spare parts ] αγώνας 101 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Αυτόματη ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου ανταλλακτικών LM20
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Demoulding: | Αυτόματος |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Χαμηλή πίεση φορμών αργιλίου ρίψεων κύβων κατοικίας ενεργειακών μηχανών cOem νέα
| Όνομα προϊόντων: | Νέα κατοικία ενεργειακών μηχανών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Υψηλή κατεργασίας σχεδίαση αργιλίου ανοχής χυτή κύβος για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Aluminium Alloy Casting Product Mould Maker Led Lighting Spare Part Metal Die Cast Die Custom Tool Mold Making Services
| Όνομα προϊόντος: | Σχεδιάσεις |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Μόνιμη ρίψη κύβων αργιλίου υποβολής σε ανοδική οξείδωση A356 υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | A356 ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων CNC που επεξεργάζονται τη θερμική επεξεργασία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Demoulding: | Αυτόματος |

