Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium die casting mould spare parts ] αγώνας 101 προϊόντα.
Η ομαλή επιφάνεια τελειώνει τα πολυ ανταλλακτικά μοτοσικλετών ρίψεων κύβων φορμών κοιλοτήτων αργιλίου
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χαμηλό αργίλιο φορμών ρίψεων κύβων πίεσης συντήρησης που επεξεργάζεται τη θερμική επεξεργασία ρίψης στη μηχανή
| Όνομα Προϊόντος: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| εφαρμογή: | ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ |
Πετώντας κατοικία μηχανών μερών ρίψεων κύβων αργιλίου συνήθειας μερών αργιλίου cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας μηχανών |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Χαμένη EPS ρίψη σχήματος αφρού για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
ISO9001 4 χαμένες φόρμες ρίψεων αφρού κεφαλιών κυλίνδρων φόρμα για τα αυτοκίνητα ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Χαμένη φόρμα αφρού κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
Τραχύ σχέδιο 6063 EPS αυτοκίνητα ανταλλακτικά αργιλίου φορμών αφρού
| Όνομα προϊόντων: | EPS φόρμα αφρού |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Πιστοποίηση: | ISO9001 |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory (Εργοστάσιο χύτευσης χαμηλής πίεσης)
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου cOem για την κατεργασία του αυτόματου ανταλλακτικού μοτοσικλετών
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Μακράς διαρκείας χρησιμοποιώντας ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου αυτοκινήτων υλικού αυτόματο Demoulding ISO 9001
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |

