Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium die casting mould ] αγώνας 490 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου cOem κύβος, φόρμες αργιλίου συνήθειας για το πλαίσιο μηχανών
| Όνομα Προϊόντος: | Ρίψη κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| εφαρμογή: | υλικό, αυτοκίνητο |
Επαγγελματική αντίσταση διάβρωσης φορμών ρίψεων κύβων με το σχέδιο σχεδίασης
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
ΠΑΧ-10 μηχανικοί εξοπλισμοί διαδικασίας παραγωγής ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Διαδικασία παραγωγής ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Χυτά κράματα αργιλίου φορμών κεφαλιών κυλίνδρων EN-εναλλασσόμενο ρεύμα 46000 EN-εναλλασσόμενου ρεύματος 46100 μερών αυτοκινήτου κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτά κύβος κράματα αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
Φόρμα κατοικίας κουδουνιών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου LPDC
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας κουδουνιών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Μέρη γεωργικών μηχανημάτων ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αλουμινίου φραγμών κυλίνδρων
| όνομα προϊόντων: | A380 χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Οπίσθια κύρια μειωτική στερέωση χύτευσης πετσέτας χαμηλής πίεσης
| Ονομασία προϊόντος: | Κουτί πίσω κύριο μειωτή |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη χαμηλής πίεσης |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Τα προϊόντα αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc3 A380 υποβάλλουν σε ανοδική οξείδωση
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλων: | Μαύρο μέταλλο |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Πίσω στεγασμός Μούχλας Αλουμίνιο πετάξτε πετάξτε επιφάνεια Φινίρισμα
| Ονομασία προϊόντος: | Ρίψη κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Πλασματόζωο πίσω |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τις υψηλές λειτουργούσες θερμοκρασίες
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |

