Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium die casting mould ] αγώνας 490 προϊόντα.
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Προσαρμοσμένη επιφάνεια φινίρισμα αλουμινίου πίεση πεθαίνουν χύτευση μηχανή μπλοκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Πυροβολές με ζύμωση από αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ποικιλία προϊόντων: | Μέρη κινητήρα |
OEM εξατομικευμένο αλουμινίου πετάμε χύτευση ηλεκτρικού κινητήρα στερέωμα του αυτοκινήτου ανταλλακτικά κινητήρα αντλία μηχανή μέρη
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Προσεκτικές ρίψη και φόρμα φραγμών κυλίνδρων ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου σχεδίου
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Λεπτός τελειώστε τις φόρμες ρίψεων συνήθειας, χυτό κύβος αργίλιο σχεδιάζοντας το χαμηλό ποσοστό αποτυχίας
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Υψηλής αντοχής σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων, χυτή κύβος μακράς διαρκείας χρησιμοποίηση σχεδίασης
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χυτή σχεδίαση αργιλίου υψηλής ακρίβειας κύβος για το μέταλλο που πετά το ακριβές αποδοτικό σχέδιο
| Όνομα Προϊόντος: | Αλουμινίου Die Gravity Casting |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Mould Ζωή: | βολές 500.000-1.000.000 |
Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης HRC45 ελαφριών προσαρτημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τμήματα αυτοκινήτων εξατομικευμένων με CNC Τετραάξια Μεταποίηση Αλουμινίου Λύξης Περισίπτωσης Προφίλ Εργαλεία Λουστρών Λουστρών Επεξεργασία Χύτευσης Υπηρεσίες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Ζωή του μούχλας: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
Υπηρεσίες OEM Βιομηχανικού Χύτευσης Μέταλλα Χύτευσης Σκηνοθεσίας Εργασία ομαλής επιφάνειας
| Ονομασία προϊόντος: | φόρμες ρίψεων μετάλλων |
|---|---|
| Διαδικασία: | Χύτευση +Εργασία ((Εάν χρειαστεί) +Επεξεργαστές επιφάνειας |
| Υλικό μούχλας: | 738H |

