Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium die casting mould ] αγώνας 490 προϊόντα.
Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων ISO3522-84 ADC12 για Heatsink
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Heatsink |
| Demoulding: | αυτόματος |
Αντιδιαβρωτική ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου A319 για τις καλύψεις εναλλακτών
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Θαλάσσια μέρη ρίψεων κύβων κραμάτων αλουμινίου Adc12 A357 Astm B108 A380
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων κραμάτων αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Adc12 A357 Astm B108 A380 |
| Εφαρμογή: | Υλικό μετάλλων, αυτοκίνητο |
Μηχανή Shell Αλουμίνιο βαρύτητα πεταμένα πεταμένα LPDC Automotive πεταμένα πεταμένα
| Ονομασία προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| κοιλότητα: | Ενιαίος ή πολλαπλάσιος |
| Ειδικότητα: | Υψηλή ακρίβεια |
Customized Aluminium Gravity Die Casting Permanent Mold Casting Low Pressure Aluminum Alloy Castings
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Die Casting Aluminum Parts Zinc Mould Aluminium Gravity Auto Alloy Mold Automobile Automatic Centrifugal Aviation Die Casting
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Gravity Casting Manufacturer Offers Non-Standard Aluminum Alloy Casting Moulds Providing Design Samples
| Όνομα προϊόντος: | Άλουμινίου βαρυτική πετσέτα χύτευση |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Πρότυπο: | Προδιαγραφή πελατών |
COem χαμένη σχέδιο αφρού χυτή κύβος κατοικία κραμάτων αργιλίου άμμου πετώντας
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >4mm |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Αυτόματο σχέδιο πελατών προϊόντων A380 ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | A380 |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |

