Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ alloy aluminium die casting mould ] αγώνας 490 προϊόντα.
ZL104 φόρμα ρίψεων άμμου χυτηρίων HRC45 κραμάτων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Φόρμα ρίψεων άμμου ODM Bolock κυλίνδρων για την αυτοκινητική βιομηχανία
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |
A356 επεξεργασμένη στη μηχανή CNC στίλβωση επιστρώματος σκονών ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Επεξεργασμένη στη μηχανή CNC ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Επεξεργασμένη στη μηχανή επιφάνεια συνήθειας ρίψεων κύβων βαρύτητας αργιλίου χαμηλής πίεσης η Cnc τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | επεξεργασμένη στη μηχανή cnc ρίψη κύβων βαρύτητας αργιλίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Τυλιζόμενα κράματα αλουμινίου αυξάνουν την H διπλή κίνηση εμπρός και πίσω
| Ονομασία του προϊόντος: | H Δύο κινητήρες εμπρός και πίσω |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Άλλοι χημικοί παράγοντες |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Χαμηλή ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου συντήρησης που χρησιμοποιεί τη σκληρότητα >HRC45
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Υψηλή μόνιμη φόρμα ακαμψίας, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας σχεδίου εργαλείων ρίψεων κύβων
| Mould Ζωή: | >1.000.000 πυροβολισμοί |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων: | Αυτοκίνητο, υλικό |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | θερμική επεξεργασία |
Επαγγελματικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει την υψηλή υψηλή ακρίβεια ανοχής κατεργασίας
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Φόρμα ρίψεων άμμου βαρύτητας φραγμών κυλίνδρων cOem για το χυτήριο
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων άμμου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο, χάλυβας, φαιός σίδηρος |
| Demoulding: | Αυτόματος |

