Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ pressure die casting mould design ] αγώνας 382 προϊόντα.
Ενιαία αεροδιαστημικά τμήματα ρίψεων κύβων κραμάτων αργιλίου κοιλοτήτων A380
| Όνομα προϊόντων: | ενιαία ρίψη κύβων κραμάτων αργιλίου κοιλοτήτων |
|---|---|
| Υλικό: | Υλικό A380 A360 ADC12 |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Οπίσθια κατοικία μειωτών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου A360 A356 LPDC
| όνομα: | Οπίσθια κατοικία μειωτών |
|---|---|
| Πίεση: | Ρίψη LPDC |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Η χαμηλή πίεση επιμεταλλώνει με ηλεκτρόλυση τη φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα μερών αυτοκινήτου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
H13 σχέδιο STEP IGS προϊόντων ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ΝΑΙ |
| Demoulding: | αυτόματος |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Low Pressure Aluminum Molding Permanent Mold Die Casting Mould Factory
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
Προσαρμοσμένο σχέδιο φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου κατοικίας συμπλεκτών τρακτέρ
| Σχέδιο προϊόντος: | Προσαρμοσμένος ως σχέδια ή δείγματα των πελατών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας συμπλεκτών τρακτέρ |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
Τραχιά σχεδίαση αργιλίου σχεδίου χυτή κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Lost Foam Casting |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Precision Aluminum Alloy Auto Car Spare Parts Gravity Die Casting Mould Manufacturer Offering Quality Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Προσαρμοσμένο καλούπι χύτευσης με πεταλμό αλουμινίου για εξαρτήματα αυτοκινήτων μοτοσυκλετών
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |

