Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ pressure die casting mould design ] αγώνας 387 προϊόντα.
Χυτά καλούπια χύτευσης με πίεση από κράμα αλουμινίου Προϊόντα αλουμινίου Κατασκευασμένα κατά παραγγελία
| Ονομασία του προϊόντος: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | - Ναι, ναι. |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Αντιδιαβρωτική φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου
| Προϊόν: | Φόρμα οχημάτων |
|---|---|
| Διαμόρφωση του τρόπου: | Ρίψη κύβων |
| Υλικό προϊόντων: | Αλουμίνιο |
Μέρη κιβωτίων ταχυτήτων φορμών ρίψεων κύβων αργιλίου υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| χαρακτηριστικό: | Μεγάλη ποσότητα |
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης υψηλής επίδοσης
| Πλεονεκτήματα: | Υψηλή ακρίβεια,καλύτερη αντοχή στην τράβηξη,υψηλότερη παραγωγή |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου χυτηρίων A356 A319 ως σχέδιο
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων βαρύτητας αλουμινίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Υψηλή ακρίβεια 6063 ρίψη κύβων πίεσης κραμάτων αλουμινίου ρίψεων κύβων
| Όνομα προϊόντων: | Κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Εφαρμογή: | Υλικό, αυτοκίνητο |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Όνομα προϊόντος: | Εργαλεία χύτευσης |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτική |
| Υλικό μούχλα: | Αλουμίνιο |
Χυτό κύβος αργίλιο υψηλής επίδοσης που σχεδιάζει την αντιδιαβρωτική μακρύτερη ζωή
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων CNC που επεξεργάζονται τη θερμική επεξεργασία στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | Yl102 κράματα αλουμινίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | Yl102 |
| Demoulding: | Αυτόματος |

