Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ pressure die casting mould design ] αγώνας 376 προϊόντα.
Ενιαία κοιλότητα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου ADC10 ADC12
| Όνομα προϊόντων: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | Ναι |
| Υλικό προϊόντων: | ADC10 ADC12 |
Φόρμα κατοικίας κουδουνιών ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου LPDC
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα κατοικίας κουδουνιών |
|---|---|
| Τύπος: | Ρίψη κύβων χαμηλής πίεσης αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
Κατοικία μηχανών αργιλίου ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης Adc12 A380 Lpdc
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο ρίψεων κύβων χαμηλής πίεσης |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Σκόνη που ντύνεται |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Τμήματα ανταλλακτικών αυτοκινήτων Άλουμινίου Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Τύπος φορμών: | φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Πρότυπο μούχλας: | HASCO, DME |
| Υλικό: | Υλικό αλουμινίου |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Η ομαλή επιφάνεια φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου υψηλής ακρίβειας τελειώνει εύκολα συγκεντρωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |
Eps ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου μερών αυτοκινήτου A360 5052 φόρμα
| Όνομα: | Ρίψη κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | EPS |
| Πιστοποίηση: | ISO, ISO 9000 |
6061 7075 προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου για τη διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | Προϊόντα ρίψεων κύβων πίεσης αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | αλουμίνιο 6061 7075 |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Μέσο πάχος τοίχων φορμών ρίψεων κύβων αλουμινίου μερών αυτοκινήτου >3mm
| Ονομασία προϊόντος: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Χρώμα μετάλλου: | Μαύρο μέταλλο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου ακρίβειας για τα αυτοκινητικά ανταλλακτικά
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Ζωή φορμών: | 500,000-1,000,000 πυροβολισμοί |

