Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 895 προϊόντα.
Πετώντας χυτή κατοικία μηχανών εκκινητών σχεδίασης μερών αργιλίου την κύβος αυτόματο Demoulding
| όνομα προϊόντων: | Πολυ φόρμα κοιλοτήτων |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος: | ναι |
| Demoulding: | Αυτόματος |
Α380 Α360 Χύτευση αλουμινίου με έλαση αυτοκινητοβιομηχανικών εξαρτημάτων
| Ονομασία: | Άλλες χυτοποιήσεις |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητα συστατικά |
| Υλικό: | Α380 Α360 |
Custom Service Permanent Mold Casting A356 Gravity Casting Aluminum Alloy Gravity Castings
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
Custom CNC Machined Aluminum Die Casting ADC12 Parts Service Alloy Manufacturer Zinc Alloy Mould Gravity Casting
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση. Χαραγμένο. Υφή |
Προσαρμοσμένο μέγεθος φορμών ρίψεων μετάλλων κιβωτίων μετάδοσης τρακτέρ cOem
| Όνομα προϊόντων: | Φόρμα ρίψεων κύβων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
OEM Aluminum Metal Mould Casting Gravity Casting for Auto Parts
| Όνομα προϊόντος: | Τμήματα από χυμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχου: | > 3 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Στίλβωση, ανατίναξη άμμου, ζωγραφική ηλεκτρολυτική ανοδική κ.λπ. |
EPS φορμών υλική αντίσταση διάβρωσης σχεδίασης αργιλίου αυτοκινήτων χυτή κύβος
| Όνομα προϊόντων: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Λεπτός τελειώστε χυτή την κύβος σχεδίαση αργιλίου με την ακρίβεια και τη σταθερότητα διαστατική
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
| Demoulding: | Αυτόματη |
Χαμηλό χυτό κύβος αργίλιο συντήρησης που σχεδιάζει τη ζωή φορμών πυροβολισμών 50000-100000
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |
Βιομηχανικό χυτό κύβος αργίλιο που σχεδιάζει το υψηλό ακριβές μέγεθος φορμών που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | EPS |

