Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίψη κραμάτων αργιλίου
-
Φόρμα ρίψεων κύβων πίεσης
-
καλούπια χύτευσης μετάλλων
-
Αλουμινίου χύτευση καλουπιών
-
EPS φόρμα αφρού
-
Χαμένη φόρμα αφρού
-
Φόρμα ρίψεων άμμου
-
μόνιμο καλούπι χύτευσης αλουμίνιο
-
Αλουμινίου Die Gravity Casting
-
Χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου
-
Φόρμα μερών αυτοκινήτου
-
Μούχλα Multi κοιλότητα
-
Φόρμα κεφαλιών κυλίνδρων
-
φόρμα υψηλής ακρίβειας
-
Γρήγορη τρισδιάστατη υπηρεσία εκτύπωσης
-
Greg HenkΕυχαριστίες για ευγενικά τη φιλοξενία σας. Η επιχείρησή σας είναι πολύ επαγγελματική, θα έχουμε τη συμπαθητική συνεργασία στο κοντινό μέλλον. -
Λιονέλ LoboΚαλή επιχείρηση με τη συμπαθητική υπηρεσία και υψηλός - ποιότητα και υψηλή φήμη. Ένας από τον αξιόπιστο προμηθευτή μας, αγαθά είναι παραδοθείσα έγκαιρη και συμπαθητική συσκευασία.
λέξεις-κλειδιά [ oem casting aluminum parts ] αγώνας 889 προϊόντα.
Άλλειψη αφρού από κράματα αλουμινίου για τα μέρη αντλιών κινητήρα
| Ονομασία του προϊόντος: | Χαμένη ρίψη αφρού |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| Απομόρφωση: | Αυτοματοποιημένο |
Κρύα ανταλλακτικά ρίψεων κύβων αιθουσών αλουμινίου Al6063
| Όνομα προϊόντων: | κρύα ρίψη κύβων αιθουσών |
|---|---|
| Υλικό φορμών: | Αλουμίνιο Al6063 |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Θερμική επεξεργασία |
OEM Custom Aluminum Die Casting Parts Permanent Mold Casting Services
| Όνομα προϊόντος: | μόνιμη ρίψη φορμών |
|---|---|
| Απομνημόνευση: | Αυτόματο |
| Χρησιμοποίηση της σκληρότητας: | >HRC45 |
CNC τόρνος που επεξεργάζεται τη φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου ADC12 στη μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | ADC12 φόρμα ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό προϊόντων: | ADC12 Αλουμίνιο |
| Demoulding: | Αυτόματος |
OEM Custom Aluminium Alloy Die Casting Mold για ποδήλατο με ηλεκτρικό αυτοκίνητο
| Μέθοδος χύτευσης: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ±0,1mm-±0,5mm |
| Τύπος σχεδίασης: | PDF, DWG, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Υπηρεσίες OEM Ταινίες χύτευσης πεπιεσμένου αλουμινίου για μοτοσυκλέτες
| Ονομασία προϊόντος: | Τμήματα χύτευσης |
|---|---|
| Έλεγχος Ποιότητας: | 100% Επιθεώρηση |
| Διάρκεια ζωής καλουπιού: | 50,000-100,000 πυροβολισμοί |
OEM Custom Metal Aluminium Die Casting Low Pressure Casting Mold Factory (Εργοστάσιο χύτευσης χαμηλής πίεσης)
| Ονομασία προϊόντος: | LPDC χαμηλής πίεσης χύτευσης με πεταμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανών |
| Πίεση: | Χαμηλή πίεση |
Φόρμα υψηλής ακρίβειας μετάλλων, χυτή κύβος σχεδίαση αργιλίου που συγκεντρώνεται εύκολα
| Όνομα Προϊόντος: | καλούπια χύτευσης μετάλλων |
|---|---|
| Λειτουργία: | αντιδιαβρωτικός |
| Υλικό φορμών: | Φόρμα άμμου |
Υψηλό χυτό κύβος αργίλιο ακαμψίας που σχεδιάζει το μέσο πάχος τοίχων >3mm
| Όνομα Προϊόντος: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Συνηθισμένη ρίψη άμμου |
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
Χυτό κύβος αργίλιο αυτοκινήτων που σχεδιάζει την κατάλληλη εκφόρτωση φορμών για το μέρος μηχανημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Σχεδίαση ρίψεων κύβων αργιλίου |
|---|---|
| Μέσο πάχος τοίχων: | >3mm |
| Λειτουργία: | Αντιδιαβρωτικός |

